Skupinové tréninkové programy

Vyberte si tréninkový program, který odpovídá přesně vašim potřebám! Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme, který program je pro Vás nejlepší.

Nabízíme ucelené programy funkčního tréninku. Jednotlivé tréninkové programy jsou připraveny pro menší skupinky tak, aby se naši trenéři mohli co nejvíce přizpůsobit individuálním možnostem klienta, jako je např. jeho kondice či zdravotní stav. Součástí každého programu je komplexní zapojení pohybového aparátu, vycházející z přirozeného lidského pohybu, např. zvedání předmětů, běh, skákání, lezení apod. Dalším plusem funkčního tréninku je rozvíjení základních schopností pohybového aparátu, které jsou rychlost, síla, vytrvalost a obratnost, učení nových pohybových dovedností s využitím rozmanitých pomůcek a v posledních letech stále důležitější kontrola kvality posturálního systému, který zajišťuje stabilitu jednotlivých segmentů pohybového aparátu, především páteře v klidu i při pohybu. Dysfunkce tohoto systému může podnítit vznik akutních a později i chronických bolestí pohybového aparátu, třeba svalů, kloubů, páteře a hlavy. Vyjímkou není ani porucha funkce vnitřních orgánů.

Přijďte si pravidelně zacvičit a:

  • zlepšete držení svého těla
  • udržujte svoje klouby a páteř stabilní a bez bolesti
  • zvyšte svoji kondici a sílu
  • vytvarujte si postavu
  • nechte vyhladovět své tukové buňky

 

ROZVRH
 

ROZVRH

 Více

Prosíme naše klienty, aby se na lekce rezervovali předem. Rezervovat se můžete na našem emailu: info@powerfit.cz nebo na telefonním čísle: +420 775 438 577

 

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

7:00

 

 

REZERVACE

7:00  - 7:50

 

REZERVACE

7:00  - 7:50

8:00

 

REZERVACE

8:00  -  8:50

 

REZERVACE

8:00  - 8:50

 

9:00

REZERVACE

9:00 – 9:50

REZERVACE

9:00  -  9:50

 

REZERVACE

9:00  -  9:50

 

10:00

 

 

 

 

 

11:00

 

 

 

 

 

12:00

 

FT EXPRESS

Petr

12:00  - 12:50

 

FT EXPRESS

Martin

12:00 – 12:50

 

13:00

 

 

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

15:00

REZERVACE

15:00 – 15:50

 

 

 

 

16:00

REZERVACE

16:00 – 16:50

REZERVACE

16:00 – 16:50

 

 

 

17:00

 

REZERVACE

17:00 – 17:50

Circuit Training

Angela

17:00  - 17:50

 

Funkční trénink pro ženy

Martina

17:00  - 17:50

18:00

TRX

Martin

18:00  - 18:50

Funkční trénink pro ženy

Martina

18:00  - 18:50

Zdravotní cvičení s TRX

Petr

18:00 – 18:50

Jóga pro všechny

Magda

18:00  - 18:50

TRX

Martina 

18:00  - 18:50

19:00

Fyziotrénink

Monika

19:00  - 19:50

Funkční trénink

Martina

19:00  - 19:50

 

Funkční trénink

Martin

19:00  - 19:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Funkční trénink
 

ZAČÁTEČNÍCI

 Více

Líbí se Vám myšlenka funkčního tréninku? Potřebujete na sobě zapracovat, ale s cvičením začínáte nebo jste dlouho necvičili?

Forma funkčního tréninku pro začátečníky nabízí základní seznámení s tímto druhem tréninku. Dozvíte se základní principy funkčního tréninku a jejich využití při cvičení i v běžném životě. Postupně budete zlepšovat funkci jednotlivých částí svého těla i těla jako celku a jeho schopností a dovedností. Pravidelným cvičením také dochází ke změně rychlosti metabolismu a k uvolnění psychického napětí.

WOMEN

 Více

Upřednostňujete trénink přizpůsobený potřebám ženského těla, v dámském kolektivu pod vedením trenérky?

Tento program funkčního tréninku je svojí intenzitou i výběrem cviků a pomůcek připraven speciálně pro ženy, intenzita tréninku odpovídá potřebám jejich metabolismu pro zdravé a efektivní hubnutí. Také výběr cviků a pomůcek je přizpůsoben tvarování ženského těla.

EXPRESS

 Více

Chcete si udržet kondici, ale neradi trávíte večery ve fit centrech nebo vám to nedostatek času nedovolí? Přijďte na trénink FT Express, na který můžete zaskočit ještě před prací, nebo v obědové pauze!

Jde o kombinaci všech typů funkčního tréninku, které naše tělocvična nabízí. 

Trénink je poskládaný ze tří částí:

Protažení a zahřátí (běhání, překážky, abecedy)
• Cvičení na zpevnění středu těla (břicho, záda, posilování opomíjených vnitřních svalů s balančními pomůckami)
• Cvičení s pomůckami pro posílení a tvarování celého těla, odbourávání tuků a celkové zlepšení kondice

Markéta (trenérka FT Express): „Trénink je ideální pro zaměstnané lidi, kteří si chtějí zacvičit ráno před prací, a pro ty, kteří nikdy moc nesportovali a potřebují začít pomalu s postupnou zátěží.“

STRONG

 Více

Rádi své tělo překvapíte? Chcete vědět, co ve Vás opravdu je? 

Tréninkový program FT STRONG je navržen pro ty, kteří se nebojí vydat ze sebe maximum. Jedná se o extrémnější formu tréninku síly, rychlosti, vytrvalosti, koordinace a stability v rovnováze se zdravou funkcí páteře a kloubů končetin. Součástí tohoto programu je také využití vyššího počtu pomůcek navržených pro funkční trénink a jejich rozmanitější použití.

 

Specializované lekce
 

JÓGA PRO VŠECHNY

 Více

Připravovaný kurz jógy Vám poskytne dostatek prostoru a času pro hlubší poznání sebe sama, získání jistoty v nejistotě, spojí Vás s Vaším dechem, zklidní Vaši mysl a v neposlední řadě blahodárně ovlivní vnitřní i vnější pocit z Vašeho těla.

Pokud se chcete ve své jógové praxi dostat dál a hlouběji, je tento kurz určený právě Vám! Budeme se individuálně věnovat detailům, přibližovat krok za krokem jistotě a uvědomělosti v každém pohybu, nádechu a výdechu, v bytí.

FYZIOTRÉNINK

 Více

Fyziotrénink je jedinečný koncept tréninku, který propojuje principy kondičně-posilovacího tréninku a jednotlivých fyzioterapeutických metod, jako jsou např. senzomotorická cvičení, cvičení založená na správném řízení pohybu, vnímání těla a pohybu, relaxační techniky apod.


Dříve, než si změříte, kolik uděláte dřepů nebo kliků, podívejte se, jakým způsobem tyto pohyby děláte.

Při fyziotréninku dbáme více na kvalitu provedení pohybu nad kvantitou. To, jakým způsobem provádíte jednotlivé pohyby se odrazí jak ve výkonu, tak ve vzniku bolestí či zranění pohybového aparátu.

Při hodinách Fyziotréninku se naučíte:

- vnímat své tělo v klidu a v pohybu

- včas rozpoznat rizikové pohyby nebo polohy působící snížení výkonu či vznik bolestí pohybového aparátu

- správné provedení pohybu – zlepšení techniky jednotlivých posilovacích a kondičních cvičení

- nácvik relaxace a myofasciálního uvolnění

- zvýšit přesnost, koordinaci, stabilitu i rychlost pohybu

 

Fyziotrénink je určen pro:

- začátečníky a rekreační sportovce

- aktivní a vrcholové sportovce

- pro ty, kteří již cítí bolesti pohybového aparátu

TRX (Total body Resistence Exercises)

 Více

Zatím jste nenašli kompletní posilování celého těla, při kterém využíváte pouze vlastní váhu? TRX nepotřebuje posilovací stroje, při cvičení používáte speciální závěsný systém (pomůcka zkonstruovaná z teleskopicky nastavitelných padákových popruhů se sadou karabin) a svou tělesnou hmotnost.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i vrcholové sportovce, muže i ženy. TRX je velice účinný, můžete upravovat polohu vašeho těla a tím jednoduše přidat nebo snížit odpor a upravit tak náročnost cviku. Jde totiž nejlepší závěsný systém ve své třídě, který využívá gravitace a vaší tělesné hmotnosti pro provedení nepřeberného množství cviků.

 


ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ S TRX

 Více

Cítíte se unavení a něco Vás bolí? Pak je naše Zdravotní cvičení s TRX určeno přímo Vám!

Cvičení je určené převážně začátečníkům. V první polovině hodiny cvičíme bez TRX s vlastní vahou spinální/rotační cviky, ve druhé polovině se cvičí s TRX. 
TRX zdravotní se soustředí na kvalitu provedení pohybu a od běžného TRX se liší i v tom, že je mnohem pomalejší, soustředí se na protažení a posílení svalstva. Závěr lekce je protahování inspirované jógou od 10 do 15minut. 

Individuální tréninkový program
 

Individuální tréninkový program

 Více

Potřebujete svůj trénink přizpůsobit Vašim potřebám a Vašemu cíli? Nechcete nebo se nemůžete podřídit intenzitě a obsahu tréninkové skupiny?

Zde máte prostor se plně realizovat pod vedením zkušeného trenéra či trenérky. Individuální přístup umožňuje detailnější propracování sportovní přípravy, vyšší kvalitu korekce při cvičení a také  průběžné měření a hodnocení výkonu. V rámci individuálního tréninku se můžete připravit na sportovní soutěž nebo se zaměřit na kompenzační cvičení a strečink, zdravotní cvičení, cvičení v těhotenství, po porodu atd.

Pro firmy
 

Pro firmy

 Více

Nabízíme programy komplexní péče o Vaše zaměstnance a teambuildingové akce.

Vytvořili jsme ucelený tréninkový program založený na vstupním vyšetření fyzioterapeutem a sportovním trenérem s využitím nejmodernějších diagnostických přístrojů. Na základě tohoto vyšetření je sestaven tréninkový plán. Vyšetření se pravidelně opakují a tréninkový plán je neustále upravován dle jejich výsledků. Zajištěna je také spolupráce s výživovým poradcem a fyzioterapeutem, který Vám může nabídnout odbornou přednášku a praktickou ukázku ergonomie práce v kanceláři, včetně kompenzačních cvičení při nadměrné práci s počítačem či častých služebních cestách. V případě zájmu je možnost využít služeb sportovního psychologa. Díky multifrekvenčnímu přístroji bioelektrické impedance BodyStat QuadScan 4000 (analýza složení těla) můžete rychle zjistit Illness MarkerTM   Vašich zaměstnanců. Jde o preventivní vyšetření rizika kardiovaskulárních onemocnění.

Reference Sogema Group

 Více

V Powerfitu jsme v rámci firemního teambuldingu absovovali lekci FT Fun. Instruktor se každému věnoval individuálně, opravoval techniku cviků, neustále nás motivoval a přestože jsme byli výkonnostně a věkově různé kategorie, nepřišlo nám, že by to pro někoho bylo více či méně náročné. Kdybychom měli shrnout jako celek, cvičení se nám všem líbilo hlavně svou různorodostí cviků, tak i pomůcek, profesionálním přístupem instruktora a perfektní atmosférou Powerfitu. Celý prostor je klimatizován, nechybí drobnosti v podobě zapůjčení ručníku a zázemí s výživovými doplňky. Pokud jste přesyceni posilovnou či lekcemi přeplněných sálů - zde max. 10 lidí na lekci, a hledáte něco nového, doporučujeme všem vřele.

Sportovní týmy
 

Sportovní týmy

 Více

Stagnují výkony Vašich svěřenců? Potřebujete zlepšit sílu, rychlost, vytrvalost či koordinaci? 

Prvním krokem je podrobné vyšetření sportovců jednotlivými terapeuty a trenérem s pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů a na základě tohoto vyšetření je vypracována diagnostika, podle které je navržena tréninková jednotka. V rámci sportovní přípravy využíváme principů funkčního tréninku. Funkční trénink slouží ke zvýšení dynamiky, síly a výkonu, balanční a koordinační cvičení pro zlepšení obratnosti a koordinace a kompenzační cvičení jako prevence zranění.